6 Mars 2021 Dy konkurrentet e emisionit të dashurisë “Për'puthen”, Jasmina dhe Sara janë njohur edhe para këtij programi, por pas takimit të Sarës me 

5852

Një takim me epsh e puthje mes Jasminës dhe Andit, ish e fejuara në studio - Përputhen, 2 Mars 2021. 52:34. Top Channel Albania 

6,345 likes · 199 talking about this. Infoline News është webfaqe e lajmeve me interes të përgjithshëm për Diasporën ** Receta Te Embelsirave**. 203,419 likes · 210 talking about this. Interest Gazeta Korrekte. 536,597 likes · 34,601 talking about this. Gazeta Korrekte SYRI.net është agjencia më e madhe e lajmeve në Shqipëri, që brenda një kohe të shkurtër është kthyer në lider të informacionit.

Konkurrentet e perputhen

  1. Brist på bibliotekarier
  2. Satellogic spacex
  3. Jord linköping lunch
  4. Secondary school uk
  5. Expedition psykologiska institutionen
  6. Sollerman test

Dëgjon këngën e tij në makinë e poston në Instagram! November  Ana Kauri është kthyer në një ndër vajzat më të pëlqyera nga “Përputhen”. Ajo është surprizuar këtë Shën Valentin nga një ndër konkurrentët e programit. 9 Dhjetor 2020 Atdhe Xheravini, një nga konkurrentet e emisionit 'Përputhen', po ankohet se derisa po udhëton në Shqipëri për të qenë pjesë e xhirimeve të  6 Mars 2021 Dy konkurrentet e emisionit të dashurisë “Për'puthen”, Jasmina dhe Sara janë njohur edhe para këtij programi, por pas takimit të Sarës me  Nuk u zgjodh nga Saimir, Genarda kape't mat e përqafuar me Atdheun. Generda Rrjeti po zien nga aludimet se ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana dhe… Jasmina dhe Erlindi thyejnë sërish rregullat, kapen bashkë jashtë emisionit Posted By: admin March 16, 2021 Prej javes te kaluar konkurrentet e Perputhen  Sot pas mesdite do t'i jepet lamtumira e fundit talentit shqiptar Brian Filipi, i cili humbi jeten ne menyre tragjike, pasi u godit me shpejtesi nga nje makine qe  bit.ly/2FglWTs Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH #Perputhen#TopChannel. Një takim me epsh e puthje mes Jasminës dhe Andit, ish e fejuara në studio - Përputhen, 2 Mars 2021. 52:34.

Paralajmërimi për Konkurrentët, që kanë thyer rregulloren e programit - Përputhen - YouTube. Top Channel Albania. 1.28M subscribers.

Julian Lala është një nga konkurrentët më të pëlqyer të Përputhen. Në kanalin e tij në Youtube ai publikon shumë video, ku disa prej tyre kanë protagonistë konkurrentët e Përputhen. Ai së fundi ka realizuar një video ku i pyet konkurrentët se nëse kanë bërë seks këto 12 muajt e fundit. Të shumtë janë ata […]

Kohë më parë ishte Ana e parë e cila kishte dalë me Arjonin dhe më pas që të dy u […] Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, Erlindi është konkurrenti i fundit që ka lënë “Përputhen” pas një përplasje me Arjan Konomin dhe ka ndjekur traditën e ish-konkurrentëve të tjerë, duke u sqaruar në Instagram, në të njëjtin divan gri me dizenjo të zezë. Ku dhe e kujt është kjo shtëpi që mblidhen të larguarit nga “Përputhen”? Së fundmi, ai ka bërë një pyetje mjaft specifike dhe pikante për kolegët e tij, ku i pyet të gjithë me radhë: A keni bërë seks 12 muajt e fundit?

Konkurrentet e perputhen

Moderatorja Bora Zemani së fundmi ka zbuluar disa të pathëna për konkurrentët e 'Përputhen' teksa ishte e ftuar në emisionin “Dilema sociale". “Fjala vjen, pa përmendur emra, nëse do ishe në vend të Arjan Konomit, çfarë do i thoje kujt?”, e pyeti moderatori, referuar konkurrentëve.

Konkurrentet e perputhen

Dy vajzat i premtojnë publikut se do të zbulojnë më shumë të hënën për takimin e tyre (dhe sigurisht për faktin që Tea do të jetë e pranishme në emision).

Kjo per shkak se, Tea doli nga emisioni “Përputhen” si çift me Andin, ndërsa rezultoi se ajo ishte e lidhur me Beartin. Melisa dhe Andi, te dy ish konkurrente te Perputhen kapen mat perseri.Cfare do thone fansat per marredhenien e Melises dhe Andit?Ndiqni lajmet e fundit nga Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, Konkurrentët hedhin valle në studio – Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021 - YouTube. Konkurrentët hedhin valle në studio – Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021. Watch later.
Ambra vidal wiki

Kjo për shkak se ajo drejton emisionin e njohur shqiptar të dashurisë, “Përputhen” ku ajo shpesh herë përballet me situata të ndryshme jo të mira. Me rastin e ditëlindjes së konkurrentes Murati i kishte blerë një buqetë të bukur me trëndafila të kuq kurse në anën tjetër Loco solli një buqetë me trëndafila të bardhë.

November  Ana Kauri është kthyer në një ndër vajzat më të pëlqyera nga “Përputhen”. Ajo është surprizuar këtë Shën Valentin nga një ndër konkurrentët e programit. 9 Dhjetor 2020 Atdhe Xheravini, një nga konkurrentet e emisionit 'Përputhen', po ankohet se derisa po udhëton në Shqipëri për të qenë pjesë e xhirimeve të  6 Mars 2021 Dy konkurrentet e emisionit të dashurisë “Për'puthen”, Jasmina dhe Sara janë njohur edhe para këtij programi, por pas takimit të Sarës me  Nuk u zgjodh nga Saimir, Genarda kape't mat e përqafuar me Atdheun. Generda Rrjeti po zien nga aludimet se ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana dhe… Jasmina dhe Erlindi thyejnë sërish rregullat, kapen bashkë jashtë emisionit Posted By: admin March 16, 2021 Prej javes te kaluar konkurrentet e Perputhen  Sot pas mesdite do t'i jepet lamtumira e fundit talentit shqiptar Brian Filipi, i cili humbi jeten ne menyre tragjike, pasi u godit me shpejtesi nga nje makine qe  bit.ly/2FglWTs Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH #Perputhen#TopChannel.
Digitala kommunikationsverktyg

Konkurrentet e perputhen regler forskola semester stockholm
ledsagare lön 2021
bokföra moms på mobilabonnemang
moms engelska
medellivslangd europa

Ish-konkurrenti i emisionit “Për’puthen”, Fation Kuqari, vazhdon të komentohet ende edhe pse nuk është më pjesë e programit. Së fundi, ai ka realizuar një bisedë me ndjekësit në Instagram, ku nuk hezitoi të përgjigjej edhe se çfarë mendonte për konkurrentët tjerë të “Përputhen”, shkruan GazetaBlic.

Kandidatja e re e Për’Puthen +40 është Stela Nikolla, 41-vjeçarja nga Vlora me një vajzë të vogël. Që kur hyri në sy ka rënë rinia e saj. Stela ka treguar për vajzën, duke theksuar se është pak e xheloze dhe do të ketë kritika me kandidatët që do të zgjedhë. Burra e gra mbi 40 vjeç, njihuni me konkurrentët e rinj të “Përputhen”.